logo          POLSKIE ZRZESZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW SANITARNYCH

         

ODDZIAŁ KATOWICE 

40-026 Katowice, ul. Podgórna 4
tel. kom. 501-810-149
tel./fax (032) 256 35 32
e-mail:pzits@pzits.com.pl

                                         

ROK ZAŁOŻENIA 1919

NIP 526-000-16-19
Regon 000671473
Konto ING Bank Śląski S.A. w Katowicach
98 1050 1214 1000 0090 3031 9074

logo mobilne  PZITS

 
 
 


 

Elplast+

Elplast+

http://www.elplastplus.pl/


Informacje o firmie:

- forma własności: firma prywatna , 100% polski kapitał rodzinny Anny Pawelak i Teresy Pawelak.

- forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym.

- 1.980.000 PLN i wysokim ratingiem finansowym.

- typ działalności:

- produkcja rur i profili z polietylenu i polipropylenu metodą wytłaczania oraz wielko i małogabarytowych wyrobów z polietylenu metoda rotoformowania

- autoryzowany dystrybutor systemu Victaulic w Polsce

- zatrudnienie: 170 osób średnioroczne 2011

- lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, województwo śląskie, Polska

- marka własna: ELPLAST+ pozycjonowana w kategorii Premium

- kontrola jakości: własne laboratoria badawcze.
 

Kaprin

Kaprin

KAPRIN nl logo

www.karpin.pl

Spółka KAPRIN została utworzona w październiku 1989 roku w Krakowie. Produkujemy prefabrykaty betonowe z przeznaczeniem dla kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz drogownictwa i energetyki.

W 1996 roku jako druga firma w Polsce rozpoczęliśmy produkcję szczelnych studni kanalizacyjnych. Od 1997 roku dla potrzeb 250 km dróg i autostrad wbudowano 1 500 000 korytek odwodnieniowych, w produkcji których jesteśmy krajowym liderem. W roku 2007 będąc drugim w Polsce, a piątym na świecie wytwórcą, rozpoczęliśmy produkcję nowych dennic monolitycznych typu PERFECT dla kanalizacji.

Od 2008 roku nasza siedziba znajduje się w Krzeszowicach koło Krakowa.

Produkcja wyrobów odbywa się w Krzeszowicach i Dąbrowie koło Opola. Poprzez swoich przedstawicieli i biura handlowe, dostarczamy nasz asortyment na obszarze całego kraju.

Dbając o poprawę ochrony środowiska systematycznie wdrażamy najnowsze technologie produkcji, dostosowując ofertę do obowiązujących norm i wymagań klientów. Wysoka jakość naszych produktów jest niezmiennie doceniana i nagradzana na targach budowlanych.

Różnorodność asortymentu oraz profesjonalizm naszego zespołu zapewni Państwu kompleksową obsługę inwestycji.

KELVIN

KELVIN

kelvin

http://www.kelvin.pl/

KELVIN Sp. z o.o. jest firmą inżynierską, oferującą przedsiębiorstwom najnowocześniejsze technologie i rozwiązania. Jest obecna na rynku od 1989 roku. Jest firmą stymulującą rozwój. Prowadzi swoją działalność w ramach 3-ch oddziałów. Siedziba spółki znajduje się w Polsce, w Bielsku-Białej.

Metalplast

Metalplast

metalplast nowe

http://www.metalplast.info.pl/

PPHU „Metalplast” Tarnowskie Góry Sp. z o.o. powstało w wyniku sprywatyzowania przedsiębiorstwa państwowego w drodze leasingu kapitałowego. Historia zakładu sięga czasów przedwojennych.

Po wojnie 11. 06. 1946r. przedsiębiorstwo zostało znacjonalizowane. W pierwszym okresie swej działalności przedsiębiorstwo pod nazwą Fabryka Wyrobów Metalowych kontynuowało produkcję zapoczątkowaną przez braci Strancik. Wytwarzano różnego rodzaju okucia budowlane, kontakty do silników elektrycznych, śruby, nakrętki oraz inne wyroby z metali kolorowych. W 1964 roku przedsiębiorstwo uruchomiło produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych dla budownictwa, którą kontynuuje do dziś.

Do 1990 roku przedsiębiorstwo działało pod nazwą Fabryka Elementów Wyposażenia Budownictwa „Metalplast- Tarnowskie Góry” jako przedsiębiorstwo państwowe. W 1990r. załoga wybrała prywatyzację przedsiębiorstwa w drodze leasingu kapitałowego. Pod koniec 1990 roku została utworzona spółka pracownicza pod nazwą PPHU „Metalplast” Tarnowskie Góry Sp. z o.o.

Dnia 23. 03. 1993r. pomiędzy spółką a Ministrem Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa podpisano umowę o oddaniu mienia Skarbu Państwa do odpłatnego korzystania na okres dziesięciu lat tj. do 30. 12. 2003 roku. Aktem notarialnym z dnia 7. 08. 2003 roku Spółka przejęła majątek firmy na własność na podstawie Umowy Przeniesienia Własności.

Radpol

Radpol

5 logo RADPOL 1

www.radpol.eu

Radpol S.A. to wytwórca i dostawca zaawansowanych technologicznie instalacji do przesyłania ciepła, produktów dla energetyki oraz rur z tworzyw sztucznych do instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, a także rozwiązań dla innych gałęzi przemysłu.
Spółka jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych specjalizuje się w produktach z uszlachetnionego polietylenu, które powstają na bazie własnych mieszanek materiałowych.

Radpol stosuje unikalną technologię wykorzystania na skalę przemysłową akceleratorów elektronowych do produkcji wyrobów termokurczliwych (w tym muf ciepłowniczych) - jako jedna z niewielu firm europejskich.

Trans Quadro

Trans Quadro

http://www.trans-quadro.com.pl/

Dynamicznie rozwijająca się spółka TRANS-QUADRO funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Od samego początku celem działalności spółki było wytwarzanie kształtek z tworzyw sztucznych dla potrzeb budowy, modernizacji i remontu rurociągów.

TRANS-QUADRO jako pierwsza firma w kraju rozpoczęła produkcję kształtek elektrooporowych
z polietylenu, a później poszerzyła swój asortyment o kształtki doczołowe. Obecna oferta firmy TRANS-QUADRO zawiera szeroką gamę kształtek polietylenowych, które służą do łączenia rur metodą elektrooporową i doczołową w gazociągach, wodociągach oraz kanalizacjach.

Kształtki z logo TRANS-QUADRO są szeroko stosowane zarówno na terenie całego kraju jak i za granicą. Dzięki rozbudowanej sieci magazynów zamiejscowych kształtki TRANS-QUADRO są stale dostępne
a wykwalifikowany zespół pracowników zapewnia profesjonalną obsługę.

Uniwersal

Uniwersal

www.uniwersal.com.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIWERSAL Sp z o.o. istnieje od 1988 roku i zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek polski i zagraniczny wentylatorów oraz wywietrzników dachowych.

Głównym celem, który stawiamy przed sobą jest, by nasze produkty były bardzo wysokiej jakości oraz trwale i pięknie komponowały się w obiektach przemysłowych i mieszkaniowych

Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę są konstrukcji własnej, która przeszła drogę od prototypu, poprzez badania aż do wdrożenia końcowego produktu finalnego.

Firma posiada własne stoiska pomiarowo-badawcze, na których każdą zmianę konstrukcyjną dokładnie się sprawdza i po uzyskaniu efektu zadowalającego dla konstruktorów wdraża następnie w produkcji seryjnej.

Głównym materiałem konstrukcyjnym, jest laminat poliestrowo szklany, jego struktura stanowi o wytrzymałości konstrukcji.

Kolorystyka dzięki wtrąceniu pigmentu w żywice jest bardzo trwała, nie starzejąca się i odporna na działanie korozjotwórcze atmosfery i powietrza zanieczyszczonego, usuwanego z pomieszczeń na zewnątrz.

Należy zaznaczyć, że inwestor, a również projektant ma pełną swobodę w dopasowaniu kolorystyki naszych urządzeń, na co pozwala pełna paleta RAL, kolorystyki pigmentów dodawanych do żywic poliestrowych. Możliwe jest więc dopasowanie kolorystyki zarówno do kolorystyki dachu, elewacji, jak również kolorów logo zakładu.

Zwracamy również baczną uwagę na estetykę wizualną naszych konstrukcji, stąd nasze produkty oprócz funkcjonalności, mają również wygląd estetyczny i cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów w kraju i zagranicą.

W chwili obecnej produkujemy kilka typoszeregów wentylatorów standardowych, kwasoodpornych i przeciwwybuchowych w wykonaniu dachowym oraz przeróżne wywietrzniki grawitacyjne.

Zapraszamy na nasze strony: www.uniwersal.com.pl, www.wentylacjahybrydowa.com.pl oraz www.fenko.pl, a nasi specjaliści przy telefonach, szczegółowo odpowiedzą na państwa pytania.

Kalendarz wydarzeń

Wspierają nas:

       KELVIN  SPLASTIC  METALPLAST    KAPRIN    KESSEL    ELPLAST+   UNIWERSAL   RADPOL

Współpracujemy z:

16,2,0,80,1
25,600,60,1,1500,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,1,1,1,2,31,13,4,2,1,0,17,0,0

Odwiedziło nas:

196531
DzisiajDzisiaj409
WczorajWczoraj459
W tym tygodniuW tym tygodniu868
W tym miesiącuW tym miesiącu9284
WszystkichWszystkich1965312